ALFA Gençlik ve Spor Kulübü izcilerinin 2019 yılı Kış Kampı 20-26 Ocak 2019 tarihleri arasında Kastamonu ili Küre İlçesi Ecevit Köyü yakınlarında gerçekleştirilmiştir. Kampta izcilerimize izcilik basamaklarına ( yaş gruplarına) göre farklılık göstermekle birlikte 20’nin üzerinde eğitim verilmiş ve tüm izcilerimizin katıldığı 3 ayrı yarışma yapılmıştır. Kampımıza katılan izcilerimize, İzci liderlerimize ve izcilerimizi bizlere güvenip bu zorlu eğitim kampına gönderen değerli velilerimize teşekkür ederiz.