ALFA GSK İzcilik Şubesi liderleri ve izci velileri buluştu. Çok sıcak bir ortamda kahvaltı da yapan katılımcılar güzel zaman geçirdiler. Liderler ve veliler arasındaki bu buluşma ile izcilerimize daha iyi eğitim verilebilmesi için gerekli olan konular da ele alındı. İzci velilerimizden Öbekbaşı Hazar Türkbey KEMALOĞLU’nun annesi Şeyda Hanımefendinin girişimleriyle gerçekleşen toplantıya katılan velilerimize ve liderlerimize bu güzel ortamdan dolayı teşekkür ederiz.
Çok güzel bir etkinlikti.Organize edenlere sonsuz teşekkürler.Sayın değerli liderlerimizin çocuklarımıza gösterdikleri şefkatli yaklaşımları biz velileri memnun etmiş ve onlar adına teşekkürlerimizi sunarım.İyi ki sizleri tanımışız.
Çok teşekkür ederiz. Çocuklarınız bizim çocuklarımız. Elimizden gelenin en iyisini desteklerinizle yapmaya devam edeceğiz.