ALFA GSK Yönetim Kurulu Başkanının 10 Kasım mesajı
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ebediyete intikalinin 80. yılında özlemle anıyoruz. Kanını taşıdığın ve Tek güvencem diye tabir ettiğin Türk Milletinin evlatlarını, Başbuğları olduğun izcilerini seni anlayacak ve miras bıraktığın Cumhuriyeti ilelebet muhafaza edecek şekilde yetişmelerine yardımcı olmak gayretinde ve arzusunda çalışacağız.
Ey yüzü gibi kalbi de güzel insan. Emanetin emin ellerde. Sen ebedi istirahatgâhında rahat uyu. Seni çok seviyor ve özlüyoruz.
Mustafa KÖŞKER
Başkan
![](http://www.alfa.org.tr/wp-content/uploads/2018/11/10-kasım.jpg)
Tebrikler … Tek lider ATATÜRK.