Oymakbaşı
Özgeçmiş:
1975 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve orta Öğrenimini Ankara’da tamamladI.1996 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Makine Resim Konstrüksiyon bölümünden mezun oldu. Birçok Özel Şirkette proje sorumlusu olarak görev yapmıştır. İyi derecede Bilgisayar Destekli Tasarım ve çizim programları kullanmaktadır. Hobileri arasında yemek yapmak, gitar çalmak yer almaktadır. 2010 yılında memuriyete başlamış olup halen Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde Birim Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir. İzciliğe 2013 yılında başlayan DEDEYİ evli ve bir çocuk babasıdır. .