ALFA Gençlik ve Spor Kulübü | ALFA İzci Grubu ANKARA
ALFA GSK ailesi, Kenya’daki bu köyde yaşayan çocukların her şeyleri tamammış gibi tek bir talepleri var, Giyecek elbiseye ihtiyaçları varmış, Zaten gelen yardımlarla ayakta durmaya çalışıyorlar. Türkiye İzcilik Federasyonu olarak oradaki çocuklar için giyecek yardımı kampanyası başlatıldı. Uçakla yardım malzemesi ne kadar götürebileceği araştırılıyor. ALFA GSK ailesi olarak onlara “yeni olmak” kaydı ile kıyafet yardımında bulunmayı amaçlıyoruz.
Ne dersiniz. Destek vermek ister misiniz?