ALFA Gençlik ve Spor Kulübü | ALFA İzci Grubu ANKARA
Türk milletinin yeniden diriliş mücadelesinin sonucunda, millî iradeyi hakim kılmak üzere ilan edilen Cumhuriyetimizin 91. yıldönümününe ulaşmanın mutluluğu içindeyiz.
Cumhuriyet Bayramımızı, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebed payidar kalacağına duyduğumuz sarsılmaz inançla kutluyoruz.
Bu vatanı canları pahasına bizlere emanet eden aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.
Alfa GSK